III Міжнародний салон авторської ляльки „Київська Казка”, Україна, Київ - Перенесено на ОСІНЬ 2012

В зв'язку з проведенням ЄВРО-2012, за проханнями художників, Салон перенесено на осінь (орієнтовно: друга половина вересня-початок жовтня)

 

Про дати проведення Салону в Мистецькому Арсеналі буде оголошено додатково найближчим часом.

 

Для авторів-лялькарів додаткова інформація у розділі Умови участі.

Виставкова програма Салону

Виставкова програма Салону поділятиметься на декілька блоків:

  • авторські експозиції майстрів художнього лялькарства, а також роботи творчих об’єднань, експозиції тематичних галерей, експозиція ведмедиків та їх друзів;
  • виставковий проект „Ляльки Світу”, представлений дипломатичними представництвами різних країн, в якому експонуватимуться авторські ляльки відомих майстрів з різних країн, які допоможуть відвідувачам Салону доторкнутись до культури народів світу, відчути їх яскравість та самобутність у візерунку Світової культурної Спадщини;
  • проект „Зіркові Ляльки творять Добро!”, в рамках якого яскраві особистості сучасної України представлятимуть власні творіння, а також створені у співдружності із відомими майстрами. „Зіркові ляльки” допоможуть зібрати кошти під час благодійного аукціону задля реалізації соціальних, освітніх та мистецьких програм для дітей та молоді із соціально незахищених верств населення України.


Більш того, під час роботи Салону буде:

Ще за часів «Княжої доби» Київ був одним із важливих центрів створення та обміну культурно-мистецькими й декоративно-вжитковими цінностями різних народів Світу. І сьогодні він здатний зайняти своє важливе місце в єдиному просторі Європейської та Світової культурної спільноти.

Цього року місцем проведення Салону стане центральний виставковий майданчик Україні - Національний центр культурного і ділового співробітництва "Український Дім", який розташований в самому центрі столиці на вулиці Хрещатик.

Яскрава програма Салону, його благодійна спрямованість та висвітлення в міжнародних та українських медіа гарантують резонанс цій унікальній події в культурному житті України та світу. Міжнародний салон авторської ляльки „Київська казка” – справжнє свято для художників-лялькарів, колекціонерів та всіх поцінувачів цього виду мистецтва.

Звертаємо вашу увагу на насичену програму Салону, в рамках якої видатні художники-лялькарі, творчі об’єднання, дипломатичні представництва різних країн і зірки презентуватимуть свої найкращі витвори, які ми об'єднуємо у єдиний виставковий простір. Створити платформу для розширення кола спілкування авторів, реставраторів та українських колекціонерів із своїми колегами з різних країн світу, а також виховання естетичних смаків та розширення мистецького світосприйняття українських глядачів та колекціонерів, популяризація лялькового мистецтва в Україні та у всій Східній Європі – головна місія заходу.

Аналогів Міжнародному Салону Ляльок немає в Україні. Більш того, Салон „Київська Казка” є однією з найбільших подій в Світі, що присвячений авторській ляльці. В той же час, це перша вітчізняна виставка міжнародного рівня, що надає можливість українським глядачам та гостям країни побачити надзвичайний та різноманітний світ авторської ляльки, відчути чарівний заряд позитивних емоцій, який передається через рукотворну авторську ляльку або іграшку.

Запрошуємо Вас долучитись до цієї яскравої події в Міжнародному мистецькому житті!